Vybrat si můžete z několika typů fólií:

 

 

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE

Bezpečnostní fólie na prosklené plochy můžou sloužit jako ochrana proti vloupání i jako zajištění skel i před vysypáním a poraněním osob.

Námi používané bezpečnostní fólie jsou vybavené osvědčením o odolnosti proti proražení a jsou rovnocennou náhradou rolet nebo mříží pro podmínky pojištění.

 

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE

Protisluneční okenní folie použijete nejčastěji tam, kde hrozí v letních měsících přehřívání. Uplatnění najdou v kancelářských budovách, bytech i obchodních prostorech . Působí jako pasivní klimatizace a snižují tak teplotu v místnostech v letním horku.  V zimě naopak redukují tepelné ztráty sklem až o 30 %. Zadržují 98 % UV záření.

 

PRIVÁTNÍ OKENNÍ FÓLIE

Vhodné pokud potřebujete zamezit nezvaným pohledům do interiéru a zajistit soukromí. Výsledkem instalace jsou oboustranně neprůhledná skla, kde zůstane zachován prostup světla. Nejoblíbenějším typem je bílá mléčná folie s efektem pískovaného skla.  Folie lze vyřezávat do různých vzorů a často slouží jako dekorativní prvek prosklení.

 

TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE

Termoizolační folie na okna zadrží 60 % tepla a tím významně sníží tepelné ztráty, ke kterým dochází při topení v zimních měsících. Okenní folie obsahuje několik vrstev napařených vzácných kovů, které odrážejí tepelné vlny zpět do místnosti. V létě oceníte odražení až poloviny sluneční energie, kdy značně snížíte přehřívání interiéru. Zachovávají vysokou prostupnost světla a instalují se na vnitřní stranu skla.

 

ANTIGRAFFITI FÓLIE

Tato fólie chraňuje prosklené plochy před poškozením barevnými spreji a škrábáním. Nejčastější uplatnění je na výlohách, informačních tabulích, dveřích ve veřejných prostorách, na oknech v tramvajích, autobusech a metru. Je čirá a na skle neznatelná, snadno se instaluje a v případě poškození ji lze jednoduše odstranit. Zároveň slouží jako ochrana skla před poškrábáním.